KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13005421
nr 1300 5421
Akvareller
2 st, Kina, 1900-tal. Motivet: 109x31 & 88x30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:16:42
100 kr
200 kr